Kıbrıs Riverside Garden Resor, Devre Tatil ve RCI
rating
RIVERSIDE DEVRE TATİL

Müşteri hizmetleri:
Tel:+90 392 821 89 06 / 07
info@riversidedevretatil.com
River Side devre tatil
Ana Sayfa | Tesis Olanakları | Odalar | Hizmetler | Duyurular | İletişim

Devre Tatil Sistemi

Devre Tatil Sistemi 1960’lı yıllarda Fransa’da ev ve tesis değişimi mantığıyla başlayıp 1974 yılında son şeklini almış ve RCI Uluslararası Değişim Sistemi (Resort Condominiums International) adı altında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulup daha sonra bütün dünyanın en önemli tatil sistemi olarak yerini almıştır.

Bağımsız olarak otel, tatil köyü, katamaran gibi çeşitli tatil öğelerinin RCI’a üye olarak oluşturulan bu tatil mantığı 100’ü aşkın ülkede bilahare tesis alternatifi ile 21. Yüzyılın en önemli tatil sistemi olarak karşımıza çıkmıştır.

1993 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan RCI değişim sistemi 2010 yılı itibarıyla ülkemizde 48 tesisin üye olduğu bir yapıya kavuşmuştur. KKTC’deki 3 tesis ile birlikte toplam 51 tesis sistem içinde milyonlarca ailenin tatil alternatifi olarak hizmet vermektedir.

Devre tatil üyeliği bir evin bir haftasının süreli olarak sahibi olmak anlamına gelir. Böylece üye hem ucuz ve kaliteli tatil yaparken hem de sahip olduğu haftasını satma, kiralama, miras bırakma, biriktirme, ödünç verme ve değişim yapma gibi haklardan faydalanma haklarına sahip olur.


Copyright © 2010 Riverside Devre Tatil :: Designed by BEYAZIT DERE